+48 667 254 321
support@photonrobot.com

Language:

Warranty terms

Warranty

Jeżeli dokonują Państwo zakupów w Sklepie jako Konsumenci mają Państwo prawo do rękojmi, co oznacza, że sprzedawca ponosi odpowiedzialność za niezgodność towaru z umową.
Prawo do rękojmi WYŁĄCZONE jest wobec Przedsiębiorców.

Termin do skorzystania z prawa do rękojmi wygasa po upływie 24 miesięcy od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy tj. od dnia, w którym odebrali Państwo przesyłkę z towarem.

Aby skorzystać z prawa do rękojmi, konieczne jest przekazanie informacji w dowolnej formie, wraz z dokładnym opisem wady oraz kopią dowodu zakupu (możesz skorzystać z naszego formularza on-line lub formularza PDF lub przygotować pismo we własnym zakresie):

– listownie na adres: Photon Entertainment sp. z o.o., ul. Żurawia 71/4.18, 15-540 Białystok
– poprzez email na adres: support@photonrobot.com

Termin rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od daty odebrania przez nas przesyłki – w tym czasie poinformujemy Cię o sposobie rozpatrzenia reklamacji.

 

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Czas liczony jest od daty otrzymania przez Ciebie ostatniej rzeczy będącej przedmiotem zamówienia.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie (Znajdziesz je tutaj: Oświadczenie o odstąpieniu od umowy). Jeśli nie chcesz korzystać z naszego formularza, możesz przygotować stosowne pismo we własnym zakresie. Podpisane oświadczenie prosimy wysłać pocztą lub drogą elektroniczną na adres support@photonrobot.com.

Następnym etapem jest zwrot rzeczy będących przedmiotem zamówienia. Musisz to zrobić nie później niż 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

Zwrot środków nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia konsumenta od umowy.

Return address:

Photon Entertainment sp. z o.o.,

ul. Żurawia 71/4.18,

15-540 Białystok

Return contact details:

support@photonrobot.com

tel. +48 667 254 321

Mon. – Fri. 8:00 – 16:00

 

For the package with the statement and returned products, please also include all the accessories received and a receipt or invoice.